Hakkimizda

home chevron_right Kurumsal chevron_right Hakkımızda
1986 yılında kurulan VİGAL galvaniz sektörünün her türlü saç mamül ihtiyaçlarını karşılamak üzere Adana’da ticari hayatına başlamıştır.

Gelişmekte olan ülke ekonomisi ve sınırlarımıza komşu olan ülkelerin ekonomilerinde ki büyümeler neticesinde; artan taleplere cevap vermek adına gerek çalışanlarına gerekse ticari yatırımlarına özen göstererek büyümesini sürdürmüştür.

İnşaat ve metal sektöründe ki gelişmeleri; geniş kapsamlı bilgi birikimi ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile takip eden yönetim kurulumuz sanayileşme ve üretime göstermiş oldukları özenle 2013 yılında Adana’da 20000m2 açık alan üzerine 5000m2 kapalı alanı ile üretim tesisini kurarak yurt içi ve yurt dışı sanayicilere en kaliteli ve hızlı şekilde izolasyonlu panelleri hizmete sunmuşlardır.

Tesislerimiz

Tarsus

Vigal Galvaniz hizmet ağını Adana dışındaki diğer büyük şehirlere yaymak adına 2011 yılında Mersin / Tarsus 2. OSB deki 50.000 m2 arazi üzerine 8.500 m2 kapalı alana sahip tesisini faaliyete geçirmiştir ve hala hizmet vermeye devam etmektedir.

Yıllık Üretim Kapasitesi:60.000 ton

Havuz ölçüleri:14,60 mt Boy / 1,80 mt En / 3,50 mt Derinlik

Seyhan

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini arttıran Vigal Galvaniz yapısal çeliğin merkezi olan Seyhan bölgesinde kurduğu tesisi ile sektördeki ağırlığını daha da arttırmıştır. Müşterilerimizin yükselen beklentilerine karşılık verebilmek adına hem kaliteli hemde çok daha hızlı hizmet verebilmek için teknolojik adaptasyonlar ile Avrupanın en derin ocağını kurduk. Boy, en, derinlik ocak ölçüleri ile Dünya çapında bir üne sahip olmuştur.

Yıllık Üretim Kapasitesi:90.000 ton

Havuz ölçüleri:13 mt Boy / 1,80 mt. En/ 4,60 mt Derinlik

Vigal Galvaniz

©2023,Vigal Galvaniz - Tüm hakları saklıdır.
Designed by Ctrlquality®